Opel Combo Enjektör

Opel Combo Enjektör

Opel Combo enjektör, yakıtın silindirlere doğru püskürtülmesini sağlamak için yüksek basınç altında çalışan common-rail sistemini kullanan enjektördür.

Bu sistemler, yakıtın silindirlerde daha etkili bir şekilde yanmasını sağlayıp bu sayede daha yüksek performans ve daha düşük emisyon sonuçları elde edilir.

Enjektörler, genellikle elektromanyetik valflerden oluşan kompleks yapıları içermektedir. Elektronik bir kontrol ünitesi, enjektörlerin çalışmasını yönetmekte ve yakıt akışını sürekli olarak bu sistem izlemektedir. Böylece, enjektörlerin açılıp kapanması, motorun ihtiyacına göre ayarlanır.

Enjektör Temizliği Kaç Saat Sürer?

Genellikle, enjektör temizleme işlemi yaklaşık 1-2 saat sürebilmektedir. Ancak, bazı durumlarda bu süre daha uzun da sürebilmektedir. Enjektörlerin çıkarılması ve temizlenmesi işlemi oldukça hassas bir işlem olup ve bu nedenle daha fazla zamanda alabilmektedir.

Opel Combo Enjektör Fiyatları

Firmamızdan opel combo 1.3, 1.7 enjektörleri hakkında detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Opel combo enjektör fiyatları bilgisi için bizlere whatsapp üzerinden veya telefon numaramız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Combo-Enjektör