Kurumsal

celebi-enjektor-istanbulÇelebi Enjektör, 2012 yılı itibari ile sektörün içindeki yerini alarak, sektörde varolduğu ilk günden bu yana, tüm hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyet odaklı çalışmalar yapmıştır. Önceliğimiz, müşterilerimizin tüm taleplerini itina ile karşılamak ve geride mutlu müşteriler bırakmayı amaç edinmiştir.

Firmamızın 2012 yılından bu yana profesyonel ve uzman personel kadrosu ile verdiği tüm hizmetler, referansımız niteliğindedir.

Otomotiv sektörüde, her yıl farklı teknolojik sistem ve yenilikler gelişerek yerini almaktadır. Buna karşın araç içlerinde bulunan bazı parçalar her zaman yerini korumaktadır. Enjektörler de bu parçalar arasındadır. Enjektör arızaları araçlar için büyük sorun oluşturmaktadır. Enjektör arızaları, araçların tüm sistemini yavaş yavaş durma noktasına götürmekte ve giderilmemesi halinde sistemin durmasına yol açmaktadır. Enjektör arızalarının anlaşılması ve giderilmesi ancak profesyonel kişiler tarafından mümkün olmaktadır. Çelebi Enjektör, tüm Türkiye genelinde tamir, arıza tespiti ve yedek parça hizmetleri vermektedir.

Firmamız enjektör arızalarının tespitinde yüksek teknoloji cihazlardan destek almakta ve süreci en doğru şekilde yürütmektedir. Arızaların tespiti, giderilmeleri açısından büyük önem teşkil etmektedir. Bu sebeple Çelebi Enjektör, arıza tespiti konularında oldukça hassas ve profesyoneldir.

Arıza tespiti yapılan enjektörlerin tamirleri yapılırken müşterilerimizin tekrar aynı sorunlar ile karşılaşmaması adına tamir işlemleri itina ile yapılmaktadır. Üst düzey teknolojik aletler ve donanımlı personel kadromuz ile müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerekli tüm çalışmaları titizlikle ve tam vaktinde gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız ayrıca yedek parça hizmetleri konusunda tüm talepleri karşılamak adına ülke genelinde çalışmalar yapmaktadır. Yedek parça hizmetlerinde Çelebi Enjektör tüm Türkiye`de sektörün öncü isimleri arasındadır.

Çelebi Enjektör, Renault, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Cıtroen, Fıat, Peugeot, Toyota, Ford ve Opel markalarına tamir ve yedek parça hizmetleri sunmaktadır.