ENJEKTÖR TAMİRİ

celebi-enjektor-enjektor-tamiriENJEKTÖR TAMİRİ

Enjektör tamiri, araçların enjektör arızası vermesi durumlarında derhal uygulanması gereken bir işlemdir. Çünkü enjektör arızaları, araçta bulunan diğer parça ve sistemlere ciddi zararlar vermektedir. Enjektör arızalarının tespiti ve tamiri için profesyonel yardım almak şarttır.

Firmamız Çelebi Enjektör, arıza tespiti ve enjektör tamiri işlemleri ile otomobillerde verdiği hizmetlerin yanında ticari ve binek grubu araçlar için de tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Enjektör tamiri hizmetlerimizde firmamız, müşteri memnuniyetini esas alarak tüm süreç boyunca gereken tüm hassasiyet ve özeni göstermektedir.

Dizel enjektörler, dizel araçlar için çok önemli parçalardır. Bu parçaların sökülmesi ve takılması için farklı fonksiyonel alet ve cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız tüm bu aparat ve cihazlara sahiptir ve süreci en profesyonel şekilde yürütmektedir.

Dizel enjektör temizleme işlemleri dizel araçlarda 100000 km +/- aralığında mutlaka yaptırılmalıdır. Aksi halde verimi düşen enjektör tüm araç sistemlerini olumsuz yönde etkilemeye başlayarak aracı durma noktasına getirir. Enjektör temizliği için alınabilecek en doğru karar işi uzman firma ve servislere bırakmaktır. Kişilerin profesyonel destek almadan enjektör temizliğini hakkıyla yapabilmeleri pek mümkün olmamaktadır. Firmamız enjektör temizliği ve bakımı konularında gerekli tüm uygulamaları titizlik ile yapmaktadır. Enjektörler mazotla yıkandıktan sonra birtakım özel işlemlerden geçirilmekte ve tamamen temizlenmektedir. Dizel enjektör temizleme fiyatları, araç marka, model ve enjektör durumuna bağlı olarak değişmektedir.

Dizel enjektör tamiri, takma, sökme ve temizleme hizmetleri almak için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Enjektör temizliği, yalnızca dizel araçlarda değil, dizel araçlarda da yaptırılması kritik öneme sahip bir işlemdir. Vaktinde temizliği, onarım ve bakımları yaptırılmayan enjektörlerde, zamanla enjektör arızaları ile karşılaşılması kaçınılmaz bir durumdur. Enjektör arızaları araçların trafik içerisinde stop etmesine sebebiyet verebilecek arızalardır. Bu durum oldukça tehlikeli bir durumu beraberinde getirmektedir. Tüm bu sıkıntı ve tehlikelerin önünü alabilmek adına temizlik ve bakım vakti gelen enjektörleri vakit kaybetmeden işinin ehli kişilere yaptırmak gerekir.

Dizel araçlarda motorlar, sıkıştırılan hava üzerine enjektörler vasıtası ile püskürtülen mazotla çalışmaktadır. Dizel motorlar için enjektörler oldukça önemli parçalardır. Kalitesiz yakıtlarda bulunan sıvı ve katı tüm maddeler yakıt filtresini doldururken enjektörlerin püskürtme noktalarında ki ince deliklerde birikir ve enjektörler tıkanır. Bu durum araca verdiği zararın yanında ciddi yakıt sarfriyatlarına da sebebiyet vermektedir. Bu nedenle araç tipi ne olursa olsun enjektör bakımı ve temizliği düzenli periyotlarla yapılması ve asla aksatılmaması gereken işlemlerdir. Bunun yanında yakıt filtrelerinin de zamanında değiştirilmesi enjektörlerin verimini artırmaktadır.

Firmamız Çelebi Enjektör, enjektör tamiri ve temizliği uygulamalarının yanı sıra ikinci el enjektör hizmetleri de sunmaktadır. Araçlar için bu denli önem arz eden parçaların ikinci el olarak kullanılması bazı kişileri tedirgin edebilmektedir. Ancak firmamız 2. el enjektör hizmetlerini firma garantisi kapsamında vermektedir. İkinci el enjektörlerde en kritik nokta parçanın temiz kullanılmış ve yüksek verimli bir parça olmasıdır. Bu nedenle herhangi bir yerden alınmış her parça araçlara taktırılmamalıdır. Firmamız bu konuda gerekli tüm özen ve hassasiyeti göstermekte, garantili hizmetleri ile her daim müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

ENJEKTÖR REVİZYONU YAPTIRMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

-Enjektörler, tüm yazı boyunca bahsettiğiniz üzere her aracın kalbi konumunda kritik parçalardır ve revizyonlarının yapılması çok önemlidir.

Tamiri, bakımı, temizlenmesi ve değişimi vaktinde yapılan enjektörler, araç motorlarının verimini artırarak yakıt tasarrufu yapılmasını sağlamaktadır.

Enjektör tamiri ücretleri araçların marka, ve modellerine göre değişkenlik göstermektedir. En doğru ve güncel enjektör tamir ve takım fiyatları için firmamıza ulaşarak aracınız hakkında bilgi vermeniz yeterlidir.

Çelebi enjektör; Bosch, Deliphi, Denso, Simens enjektör markaları kapsamında uygun fiyat garantisi ile enjektör tamiri, takımı ve sökme hizmetleri vermektedir.

Örnek Çalışmalar
WhatsApp Image 2021-03-12 at 17.17.52 (1) WhatsApp Image 2021-03-12 at 17.17.52 (1)
WhatsApp Image 2021-03-12 at 17.17.52 (3) WhatsApp Image 2021-03-12 at 17.17.52 (3)
WhatsApp Image 2021-03-12 at 17.17.53 WhatsApp Image 2021-03-12 at 17.17.53
WhatsApp Image 2021-03-12 at 17.17.56 (1) WhatsApp Image 2021-03-12 at 17.17.56 (1)