Opel Corsa Enjektör

Opel Corsa Enjektör

Opel Corsa enjektör, modelleri aracın motorlarında doğrudan yakıt enjeksiyon sistemini (Direct Injection) teknolojisini kullanmaktadır.

Bu sistem, motorun en iyi performansını sağlamak ve yakıt verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Doğrudan enjektör, yakıtı silindirin içine enjekte ederek daha iyi bir yanma sağlamaktadır.

Opel Corsa'nın motorları, elektronik olarak kontrollü manyetik enjektörlere sahiptir. Bu enjektörler, yakıtın doğrudan silindirlere enjekte edilmesini kontrol eden bilgisayar kontrollü bir sistemdir. Bu sistem, yakıtın en iyi şekilde kullanılmasını sağlayıp emisyonları oldukça düşük seviyeye getirmektir. Opel Corsa'nın enjektörleri ayrıca, yüksek hassasiyetli makinelerde imal edilip test edilmektedir.

Enjektör Tıkalı Olursa Ne Olur?

Enjektör tıkalı olduğunda, yakıtın silindirlere yeterli miktarda enjekte edilmesi engellenir. Bu durumda, aracın performansı bir miktar düşebilmektedir.

  • Güç Kaybı
  • Titreme
  • Zor Çalışma
  • Yakıt Tüketiminde Artış

tıkanıklık sonuçların da bü tür sorunlar gerçekleşebilir.

Opel Corsa Enjektör Fiyatları

Opel corsa enjektör fiyatları aracın modeline, sıfır veya ikinci el oluşuna göre fiyat farkı değişmektedir. Firmamızdan opel corsa 1.3, 1.4 enjektörleri hakkında bizleri arayarak enjektör fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Corsa-Enjektörv