Mercedes E 220 Enjektör

Mercedes e 220 enjektör, Common Rail enjeksiyon sistemine sahip enjektörlerdir.

Bu sistem, yüksek basınçlı bir yakıt pompası tarafından üretilen yakıtı, motorun her silindiri için ayrı ayrı tasarlanmış bir Common Rail hattı boyunca göndermektedir. Her silindir için ayrı ayrı kontrol edilen bu enjektörler, Common Rail hattından yakıt alır ve motor silindirlerine doğru yakıt enjekte eder.

Enjektörlerin çalışması, aracın performansı ve yakıt tüketimi açısından da önemlidir. Enjektörlerin doğru şekilde çalışması, yakıtın tamamen yanması, motorun maksimum güç üretmesini sağlar.

Enjektörlerin Değiştirilmesi Ne Kadar Sürer?

Enjektör değiştirme işleminin süresi, değiştirilen enjektörlerin sayısına bağlıdır. Örneğin, 1.4 silindirli motorlu araçta tek bir enjektör değiştirme işlemi yaklaşık 1-2 saat sürebilirken, daha büyük bir motorlu araçta 6-8 enjektör değiştirme işlemi, 4-5 saat arasında değişmektedir.

Mercedes E 220 Enjektör Fiyatları

Mercedes e 220 enjektör fiyatları, aracın modeline ve enjektörün durumuna göre fiyat farkı olabilmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için whatsapp üzerinden yazarak veya telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.