Linea Enjektör

Linea Enjektör

Fiat linea enjektör, yüksek basınçlı yakıtı silindirin içine doğru enjekte ederek, doğru yanma ve maksimum güç üretimini sağlayan bileşendir.

Enjektörler aynı zamanda, aracın yakıt ekonomisini de doğrudan etkilediğinden dolayı, fiat linea enjektörü aracın performansı ve verimliliği açısından da büyük bir öneme sahiptir.

Enjektörlerdeki tıkanıklıklar, yanma odasına doğru yakıt akışını engellediğinden dolayı aracın performansını düşürebilir. Linea enjektör arızaları şu nedenlerden kaynaklı olabilir.

Fiat Linea Enjektör Arızaları

  • Tıkanıklık
  • Sızıntı
  • Elektronik arızalar
  • Fiziksel hasar
  • İşlevini Yitirmesi

Aracınız da bu tarz hatalar olmaya başladıysa eğer bir teknik servise başvurmalısınız. Bu durumda Fiat Linea enjektörlerinin değiştirilmesi, aracın performansını da geri kazandırır.

Fiat Linea Enjektör Fiyatları

Fiat Linea enjektör fiyatları, enjektörün marka, model ve özelliklerine göre fiyatta değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca, enjektörün yeni mi yoksa ikinci el mi olduğu da fiyatı etkileyen maddelerden bir tanesidir. Firmamız Fiat Linea, linea 1.3, euro 5 modellerini satmaktadır. Detaylı bilgi almak için whatsapp veya telefon numaramız üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

renault-Linea Enjektör